Корзина
не выбрано ни одной книги


ІАБВГДЕЖЗИЙКЛМНОПРСТУФХЦЧШЩЭЮЯ

Тести з офтальмології. 2016

Тести з офтальмології. 2016
Раздел: Диагностика

Для вищої, першої, другої категорії та лікаря-спеціаліста

Цена: 200 грн.

Кол-во страниц: 146. Год издания: 2016.

Передмова авторів.

Шановний колего!

Збірник, який ми пропонує Вашій увазі, містить тестові запитання і відповіді з офтальмології, що увійшли до комп’ютерної програми для атестації лікарів - офтальмологів. Він може бути використаний як посібник для підвищення кваліфікації лікарів при підготовці до атестації на другу, першу, вищу лікарські категорії та для спеціалізації лікарів-інтернів.

Питання згруповані за основними тематичними розділами офтальмології. Належність питання до спеціалізації (інтернатури), другої, першої, вищої кваліфікаційних категорій визначається цифровим індексом в одній з чотирьох позицій, що розташовані після тесту. Наприклад, питання слід віднести до другої атестаційної категорії, якщо будь-який з індексів 100, 90, 80, 70 (окрім 0) знаходиться на другій позиції: 0, 90, 0, 0. В тому разі, якщо перед запитанням індекси (окрім 0) знаходяться в двох чи більше позиціях - це свідчить про належність зазначеного питання одразу до декількох відповідних категорій. До кожного питання надається перелік відповідей з оцінкою в балах: вірна відповідь - «100», невірна відповідь -«0». При наявності декількох правильних відповідей (немає однієї вірної відповіді «100») сума балів правильних відповідей повинна дорівнювати «100».

Сподіваємося, матеріали запропонованого збірника підвищать Ваш кваліфікаційний рівень, допоможуть у практичній діяльності та будуть сприяти успішному проходженню спеціалізації та атестації за фахом «Офтальмологія».

Теги: тесты, офтальмология


В нашем магазине Вы также можете купить следующие книги по данной теме: