Корзина
не выбрано ни одной книги


ІАБВГДЕЖЗИЙКЛМНОПРСТУФХЦЧШЩЭЮЯ

Офтальмологічний словник

Офтальмологічний словник
Раздел: Разное

Словник вміщує понад 3 000 медичних та офтальмологічних слів і словосполучень, додатки з скороченням основних офтальмологічних станів

Цена: 150 грн.

170 сторінок. Рік видання - 2006.

Подяка
Авторський колектив дякує за допомогу і підтримку в процесі створення словника:
Джеку Канському
Почесному консультанту
Очного відділення Принца Чарльза
Шпиталя Короля Едварда VII, Віндзор, Великобританія
Проф. Сергію Рикову
Головному офтальмологу України
Проф. Миколі Сергієнку
Завідувачу кафедри офтальмології Інституту післядипломної освіти
Співавторам:
Кафедри офтальмології ФПДО з курсом очних хвороб
Львівського Національного Медичного Університету ім. Данила Галицького
Проф. Ігору Новицькому
Доц. Наталії Абашиній
Доц. Галині Павловській
Доц. Вероніці Міхель
Ас. Мар’яні Ковальській
Ас. Ніні Мартінек
Ас. Олександрі Павлів
Ас. Оксані Бушуєвій
Ас. Наталії Сеньків
Ас. Всеволоду Юревичу
Ст. лаб. Софії Коваль
Ст. лаб. Галині Смалюх

Передмова
Сучасні досягнення офтальмології, швидкий розвиток науки і поява численних нових методів діагностики і лікування, доступність спілкування між офтальмологами різних країн та участь у роботі міжнародних конференцій і з’їздів зумовили необхідність мовного інформаційного забезпечення.
Часто лікарям, які володіють іноземними мовами для ефективного спілкування з колегами бракує знання професійних термінів. Тому метою авторського колективу було створення словника, який включив би доступну практичну інформацію.
Створений спеціалізований офтальмологічний словник є першим в Україні і вміщує понад 3 000 медичних та офтальмологічних слів і словосполучень, а також додатки з скороченням основних офтальмологічних станів, переклад імен авторів двома мовами. Користувачі словника можуть знайти найбільш поширені терміни, які широко використовуються в суміжних дисциплінах, таких як: анатомії, фізіології, гістології, патофізіології, неврології, загальній медицині та хірургії.
Авторський колектив має надію, що словник стане стане вагомим допоміжним засобом при написанні наукових робіт, статей, для розширення контактів і вивчення фахової термінології, а також дозволить підвищити рівень теоретичної, науково-дослідної і професійної діяльності лікарів-офтальмологів, наукових працівників і викладачів вищих медичних навчальних закладів.
Лікарі, працівники суміжних медичних спеціальностей, студенти, а також лінгвісти зможуть використовувати цей кишеньковий словник як швидке та надійне джерело для щоденного застосування.

Теги: словарь, словник, переклади термінів


В нашем магазине Вы также можете купить следующие книги по данной теме: