Корзина
не выбрано ни одной книги

Книги по тегам:


ІАБВГДЕЖЗИЙКЛМНОПРСТУФХЦЧШЩЭЮЯ

Пластична хірургія: підручник

Пластична хірургія: підручник
Раздел: Хирургическая офтальмология

Підручник із пластичної хірургії підготовлено згідно з вимогами уніфікованої програми післядипломної освіти за фахом «Хірургія».

Цена: 0 грн.
Год выхода
Количество страниц

Підручник із пластичної хірургії в Україні видається вперше. Його підготовлено згідно з вимогами уніфікованої програми післядипломної освіти за фахом «Хірургія». У підручнику докладно висвітлено основні етапи перебігу ранового процесу, кровопостачання тканин і клаптів, утворення рубців і їх лікування, принципи пластичної, реконструктивної й естетичної хірургії, види операцій та їх можливі наслідки з позицій підготовки фахівців хірургічних спеціальностей, засоби реабілітації після проведеного лікування тощо. Уперше описано використання клітинних технологій у пластичній хірургії.
Матеріал підручника ілюстрований великою кількістю малюнків, таблицями, схемами. Наведено завдання для самоконтролю і тестові завдання.
Для студентів, лікарів-інтернів і курсантів (хірургів, травматологів, пластичних хірургів, анестезіологів) факультетів післядипломної освіти вищих медичних закладів IV рівня акредитації.

Кільк. сторінок: 376. Рік видання: 2010.

Теги:

Также Вас могут заинтересовать:

Эдгар Ф. Финчер, Роналд Р. Мой

Книга предназначена для хирургов-офтальмологов и пластических хирургов.
Подробнее ›

Цена: 0 грн.
Потемкин В.В., Гольцман Е.В.

Освещены основные вопросы: этиопатогенез, алгоритм обследования, хирургическая коррекция
Подробнее ›

Цена: 150 грн.
Иошин И.Э.

Книга предназначена для врачей-офтальмологов и хирургов.
Подробнее ›

Цена: 150 грн.